Genel
Comments 2

Dentway: Diş beyazlatma

Benim een büyük fobilerimden biri, ki çok yoktur, diş klinikleri! Orası benim için sanki canlı ameliyat gibi. Kullanılan aletler, dişimizle oynarken ki o ses ve his. Hiç hiç sevmiyordum. Diş bakımına özen gösteren biri olsam da, yılda 2 kere bakım için gitmeye çalışıyorum. Tamam bazen daha uzun aralıklar olabiliyor. 😦

Derken Suadiye’deki Dentway‘i keşfettim.

Açıkcası ilk önce benim ilgimi diğer diş kliniklerinden farklı olan dekoru çekti. İçeri girdiğinizde hem çok modern hem de çok samimi bir ortam sizi karşılıyor. Bu bence çok önemli, kendinizi hastanede hasta olmasanız bile rahatsız hissedersiniz ya, burada ne hastane ne klinik tadı var. Sırf bu yüzden bile güven duyuyorsunuz.

_MG_2177

Gelelim benim yaptırdığım işlemlere. Dentway’de diş taşı temizliği ve diş beyazlatma işlemi uygulandı. Diş taşı temizliği bildiğiniz üzere yılda 2 kez yaptırmamız gerekiyor. Diş beyazlatma ise uzun zamandır yaptırmak istiyordum ancak biraz çekincelerim vardı. Dişe zarar verir mi, dişim erir mi gibi bir sürü soru vardı kafamda. Sizinde eminim vardır diyerek biraz detay paylaşacağım.

Benimle ilgilenen doktor Arca Baydar’dı. Hem kendisi hem ekibi herşeyle çok ilgili. Ben de bu sefer hiç sesimi çıkarmadım, ne yapmam gerekiyorsa yaptım 🙂 Diş beyazlatma işleminin en sıkıcı yanı 45 dakika boyunca ağzınızda plastik birşeyle bekliyor olmanız. Dişime bir jel sürdüler ve üzerine mavi ışık gezdirdiler. Toplamda 1 saat sürüyor tüm işlemler, 2 aşamada yapılıyor.

Sonucunda dişleriniz bembeyaz oluyor, sonuç aşağıda 🙂 Ben çok memnun kaldım, dişe hiçbir zararı yok. Daha detaylı bilgili Dentway‘den öğrenebilirsiniz.

BEFORE - AFTER (1)

2 Comments

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s