sokak, Stil, Stylesightings, Z Likes
Comments 9

… çok sevdim

Resmini koyduk larımdan beğendiğim ve beğen mediğim şeyler var. O yüzden beğendik lerimden başlayalım 🙂 1. resimdeki nin kurdela kemerini, 2. resimdeki nin Chanel çantasını çok sevdim.

Soldakinin gözlüğünü, diğer resimdekinin değişik tarzını çok sevdim.Soldakinin üstünü, sağdakinin püsküllü yeleğini çok sevdim.
Bende yaparım diye ampüller yanmaya başladı kafamda. (ampül sevmesem de!!) Yakında görebilirsiniz en kısa sürede başlamayı düşünüyorum 🙂

Ve tabiki soldaki resimde özgüveni çok sevdim

Ya siz neleri sevdiniz ?

9 Comments

  1. Bende özellikle bunları seçtim çünkü tam olarak hiçbirini sevmedim, hepsinden belirttiğim parçaları sevdim sadece 🙂 Bu arada 5. benim de favorim.

    Beğen

  2. Tüm Chanel çantalarım senin olsun 🙂 gelinim 😛 Ben ama tote şeklinde olanlarını kullanıyorum daha çok, küçükleri çok minik… Onlardan da var ama inan kullanışlı değil; ama şu alcohol monitoring device gibi ayak bileğine takılan ya 2006 ya da 2007 yılında aldığım o süper modeli unutamam süperdi o. Bu sezon öküz gibi Chanel baskılıları yapmışlar deri üzerine beyaz yazılarla falan iğrenç… Küçük pembeden aldım ama. Ben logosu minik olanları alıyorum. Yedi düvele Chanel diye göstermeye gerek yok. Hele sen bir oğullarımdan birini al da ama büyüsünler 4 yaşında çocuğu napcan beeea 😛 sonra çantalarım senin olsun kızııııım :)))

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s